![Генератор дизельний 110 кВА [80 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-110.jpg)
Генератор дизельний 110 кВА [80 кВт ном. потужність]
694 553 ₴
- В наявності
- Код: DG-W110
| Резервна потужність (StandBy): | 110 кВА / 88 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 100 кВА / 80 кВт |
| Двигун: | WEICHAI WP4.1D100E200 |
| Потужність двигуна, кВт: | 96.8/88 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 4,087 |
| Тип управління: | електро |
| Тип аспірації: | турбо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | |
| Об’єм мастила, л: | |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | |
| Бак, л: | 8 годин |
| Альтернатор: | |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д2600×Ш1050×В1300 |
| Вага, кг: | 1520 |
Опис:
Генератор дизельний Smart Grid DG-W110 приначений для стабільного електропостачання у разі збоїв мережі або як резервне джерело енергії для підприємств, фермерських господарств, будівельних майданчиків і приватних об'єктів.
Система керування з багатомовним інтерфейсом дає змогу контролювати роботу, стежити за параметрами та вести історію подій. Опціонально можливе під'єднання автоматичного введення резерву (АВР) для повної автономності.
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 80 кВт |
| Максимальна потужність | 88 кВт |
| Повна потужність | 110 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | WEICHAI |
| Об'єм двигуна | 4087 куб. см |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2600 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Вага | 1520 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | WEICHAI |
| Потужність | 80 кВт |
- Ціна: 694 553 ₴

![Генератор дизельний 110 кВА [80 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/7334010131_w159_h159_generator-dizelnij-110.jpg)
![Генератор дизельний 110 кВА [80 кВт ном. потужність], фото 3](https://images.prom.ua/7333996522_w159_h159_generator-dizelnij-110.jpg)