![Генератор дизельний Quanchai [8 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/7308746184_generator-dizelnij-quanchai.jpg)
Генератор дизельний Quanchai [8 кВт ном. потужність]
84 636 ₴
- В наявності
- Код: DG-Q8.8J
+380 (67) 109-42-48
Відділ продажу та маркетингуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Резервна потужність (StandBy): | 8,8 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 8 кВт |
| Двигун: | Quanchai BS198F |
| Оберти, об/хв: | 3000 |
| Об’єм двигуна, л: | 0,573 |
| Об’єм мастила, л: | 1,4 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 2,6 / 1,9 / 1,4 |
| Бак, л: | 13 |
| Напруга: | 220/380 В (3 фази) |
| Габарити, мм: | Д970×Ш555×В725 |
| Вага, кг: | 175 |
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 8.8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Quanchai |
| Об'єм двигуна | 573 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.4 л |
| Об'єм паливного бака | 13 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Споживання палива | 2.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 970 мм |
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Вага | 175 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | Quanchai |
| Потужність | 8 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 636 ₴

![Генератор дизельний Quanchai [8 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/7308746181_w159_h159_generator-dizelnij-quanchai.jpg)
![Генератор дизельний Quanchai [8 кВт ном. потужність], фото 3](https://images.prom.ua/7308746182_w159_h159_generator-dizelnij-quanchai.jpg)