![Генератор дизельний 200 кВА [145 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-200.jpg)
Генератор дизельний 200 кВА [145 кВт ном. потужність]
1 049 749 ₴
- Під замовлення
- Код: DG-S200
Відправка з 21 травня 2026| Резервна потужність (StandBy): | 200 кВА / 160 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 182 кВА / 145 кВт |
| Двигун: | SDEC SC7H230D2 |
| Потужність двигуна, кВт: | |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 6 |
| Об’єм двигуна, л: | 6,44 |
| Тип управління: | електронне |
| Тип аспірації: | турбо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 31,1 |
| Об’єм мастила, л: | 17,5 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 36 / 26,8 / 17,8 |
| Бак, л: | 325 |
| Альтернатор: | - |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д3525×Ш1150×В1980 |
| Вага, кг: | 2057 |
Надійне джерело енергії для безперебійної роботи вашого бізнесу та дому
Дизельний генератор DG-S200 — це професійне рішення для резервного електропостачання, що поєднує високу продуктивність, економічність і довговічність
Основні переваги:
-
Потужність 150 кВА (120 кВт) у резервному режимі
-
Основна потужність 140 кВА (112 кВт)
-
Двигун SDEC — це якісні дизельні двигуни, які широко використовуються в генераторах. Вони відомі своєю надійністю, ефективністю й довговічністю, що робить їх популярним вибором для промислових і комерційних застосувань
-
Електронна система керування з LCD-дисплеєм і журналом подій
-
Рідинне охолодження для ефективного тепловідведення
-
Звукоізольований кожух з корозійностійким покриттям забезпечує тривалий термін експлуатації.
-
Можливість додаткових опцій: віддалене керування через RS485, Ethernet або 4G, вибір кольору, мобільності, конструктивні тощо.
-
Легкість в обслуговуванні: простота конструкції дає змогу швидко здійснювати технічне обслуговування
Опис:
Генератор DG-S150 створений для стабільного електропостачання у разі збоїв мережі або як резервне джерело енергії для підприємств, фермерських господарств, будівельних майданчиків і приватних об'єктів.
Система керування з багатомовним інтерфейсом дає змогу контролювати роботу, стежити за параметрами та вести історію подій. Опціонально можливе під'єднання автоматичного введення резерву (АВР) для повної автономності.
Захисний кожух з оцинкованого металу має вбудований бак на 200 л, глушник і технологічні отвори охолодження. Витрата палива за 75% навантаження становить усього 21 л/год.
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 145 кВт |
| Максимальна потужність | 160 кВт |
| Повна потужність | 200 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | SDEC |
| Об'єм двигуна | 6440 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 17.5 л |
| Об'єм паливного бака | 325 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Споживання палива | 26.8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3525 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Вага | 2057 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | SDEC |
| Потужність | 145 кВт |
- Ціна: 1 049 749 ₴

![Генератор дизельний 200 кВА [145 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/7308654808_w159_h159_generator-dizelnij-200.jpg)