![Генератор дизельний Quanchai [20 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/7261396696_generator-dizelnij-quanchai.jpg)
Генератор дизельний Quanchai [20 кВт ном. потужність]
327 245 ₴
- В наявності
- Код: DG-Q22J
+380 (67) 109-42-48
Відділ продажу та маркетингуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Резервна потужність (StandBy): | 22 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 20 кВт |
| Двигун: | Quanchai N490D |
| Потужність двигуна, кВт: | |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 2,156 |
| Тип управління: | електронне |
| Тип аспірації: | атмо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 5,1 |
| Об’єм мастила, л: | 6,5 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 2,6 / 1,9 / 1,35 |
| Бак, л: | 50 |
| Альтернатор: | Shenzhou |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д1550×Ш750×В1000 |
| Вага, кг: | 630 |
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Максимальна потужність | 22 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Quanchai |
| Об'єм двигуна | 2156 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 6.5 л |
| Об'єм паливного бака | 50 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 2.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1550 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 630 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | Quanchai |
| Потужність | 20 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 245 ₴
