![Генератор дизельний 50 кВА [36,4 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-50.jpg)
Генератор дизельний 50 кВА [36,4 кВт ном. потужність]
413 337 ₴
- Під замовлення
- Код: DG-K50-G
Відправка з 07 травня 2026| Резервна потужність (StandBy): | 50 кВА / 40 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 45,5 кВА / 36,4 кВт |
| Двигун: | KOFO MN4100ZDS |
| Потужність двигуна, кВт: | 46/66 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 3,61 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип аспірації: | турбо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 16 |
| Об’єм мастила, л: | 13 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 11,5 / 9,1 / 6,2 |
| Бак, л: | 140 |
| Альтернатор: | GENERSON |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д2300×Ш950×В1520 |
| Вага, кг: | 950 |
Даний генератор ідеально підходить для використання в умовах, де необхідно забезпечити стабільне електропостачання, особливо в промислових, комерційних та аварійних ситуаціях.
Оснащений високоефективними дизельними двигунами KOFO, які забезпечують тривалий термін служби та високу продуктивність.
Дизельний генератор — це надійне рішення для забезпечення електропостачання в будь-яких умовах. Якщо вам потрібен потужний, економічний та довговічний пристрій, наш дизельний генератор стане відмінним вибором для вашого бізнесу або особистих потреб.
- Надійність: висока стійкість до навантажень і тривала робота безперервно
- Ідеально підходить для різних сфер: від промисловості до побутового використання.
- Легкість в обслуговуванні: простота конструкції дозволяє швидко виконувати технічне обслуговування .
- Довговічність: міцна конструкція та якісні матеріали забезпечують тривалий термін служби.
- Можливість обирати додаткові опції: з керування, кольору, мобільності, конструктивні тощо
SMART GRID надає вибір з широкого асортименту комплектуючих: двигуни Kofo, Baudouin, Perkins, альтернатори с. Stamford, Leroy Somer та ін. в залежності від задачі яку необхідно вирішити саме Вам.
Наша команда надає в тому числі комплексне вирішення питання: проектування, монтаж, пусконалагодження, сервісне обслуовування генераторних установок будь якого виробника. Наявні сервісні центри по Україні а також виїзд наших фахівців .
Наші гератори проходять відповідну сертифікацію, локалізацію та відповідають вимогам чинногго законодавства.
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 36.4 кВт |
| Максимальна потужність | 40 кВт |
| Повна потужність | 50 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KOFO |
| Об'єм двигуна | 3.61 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Об'єм паливного бака | 140 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 11.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2300 мм |
| Висота | 1520 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Вага | 950 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | KOFO |
| Потужність | 36.4 кВт |
- Ціна: 413 337 ₴

![Генератор дизельний 50 кВА [36,4 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/7259069182_w159_h159_generator-dizelnij-50.jpg)
![Генератор дизельний 50 кВА [36,4 кВт ном. потужність], фото 3](https://images.prom.ua/7259069189_w159_h159_generator-dizelnij-50.jpg)