![Генератор дизельний 20 кВА [14 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-20.jpg)
Генератор дизельний 20 кВА [14 кВт ном. потужність]
446 000 ₴
- Під замовлення
- Код: DG-B20-G
Відправка з 07 травня 2026| Резервна потужність (StandBy): | 20 кВА / 16 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 18 кВА / 14 кВт |
| Двигун: | BAUDOUIN 4M06G20/5 |
| Потужність двигуна, кВт: | 20/26.8 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 2,3 |
| Тип управління: | електронне |
| Тип аспірації: | атмо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 16 |
| Об’єм мастила, л: | 9,5 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 4,8 / 3,7 / 2,6 |
| Бак, л: | 115 |
| Альтернатор: | GENERSON |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д2000×Ш900×В1325 |
| Вага, кг: | 800 |
Опис:
Генератор DG-B20 створений для стабільного електропостачання у разі збоїв мережі або як постійне джерело енергії для підприємств, фермерських господарств, будівельних майданчиків та приватних об’єктів.
Завдяки потужному двигуну BAUDOUIN альтернатору GENERSON дизельний генератор здатний забезпечувати безперебійне живлення у складних умовах експлуатації .
Система керування з багатомовним інтерфейсом дозволяє контролювати роботу, стежити за параметрами та вести історію подій.
Захисний кожух із оцинкованого металу має вбудований бак на 115 л, глушник та технологічні отвори охолодження. Витрата палива при 75% навантаженні становить лише 3,7 л/год.
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Максимальна потужність | 16 кВт |
| Повна потужність | 20 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | BAUDOUIN |
| Об'єм двигуна | 2300 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 9.5 л |
| Об'єм паливного бака | 115 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 3.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | 1325 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Вага | 800 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | BAUDOUIN |
| Потужність | 14 кВт |
- Ціна: 446 000 ₴

![Генератор дизельний 20 кВА [14 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/7259113579_w159_h159_generator-dizelnij-20.jpg)
![Генератор дизельний 20 кВА [14 кВт ном. потужність], фото 3](https://images.prom.ua/7259113584_w159_h159_generator-dizelnij-20.jpg)