![Генератор дизельний 33 кВА [24 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997637439_generator-dizelnij-33.jpg)
Генератор дизельний 33 кВА [24 кВт ном. потужність]
699 000 ₴
- Під замовлення
- Код: DG-P33-G
Відправка з 07 травня 2026| Резервна потужність (StandBy): | 33 кВА / 26,4 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 30 кВА / 24 кВт |
| Двигун: | PERKINS 1103A-33G |
| Потужність двигуна, кВт: | 27,7 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 3 |
| Об’єм двигуна, л: | 3,3 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип аспірації: | атмо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 10,2 |
| Об’єм мастила, л: | 8,3 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 7,2 / 5,6 / 4 |
| Бак, л: | 125 |
| Альтернатор: | GENERSON |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д2200×Ш900×В1500 |
| Вага, кг: | 1000 |
Опис:
Генератор дизельний Smart Grid DG-P33 приначений для стабільного електропостачання у разі збоїв мережі або як резервне джерело енергії для підприємств, фермерських господарств, будівельних майданчиків і приватних об'єктів.
Система керування з багатомовним інтерфейсом дає змогу контролювати роботу, стежити за параметрами та вести історію подій. Опціонально можливе під'єднання автоматичного введення резерву (АВР) для повної автономності.
Захисний кожух з оцинкованого металу має вбудований бак на 100 л, глушник і технологічні отвори охолодження. Витрата палива за 75% навантаження становить усього 5,6 л/год.
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 24 кВт |
| Максимальна потужність | 26.4 кВт |
| Повна потужність | 33 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | PERKINS |
| Об'єм двигуна | 3300 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 8.3 л |
| Об'єм паливного бака | 100 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Споживання палива | 5.6 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Вага | 1000 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | PERKINS |
| Потужність | 24 кВт |
- Ціна: 699 000 ₴

![Генератор дизельний 33 кВА [24 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/7258752307_w159_h159_generator-dizelnij-33.jpg)
![Генератор дизельний 33 кВА [24 кВт ном. потужність], фото 3](https://images.prom.ua/7258752312_w159_h159_generator-dizelnij-33.jpg)