![Генератор дизельний Smart Grid DG-K25 потужність 25 кВА [18 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-smart.jpg)
Генератор дизельний Smart Grid DG-K25 потужність 25 кВА [18 кВт ном. потужність]
280 436 ₴
- Під замовлення
- Код: DG-K25
Відправка з 03 червня 2026| Резервна потужність (StandBy): | 25 кВА / 20 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 22 кВА / 18 кВт |
| Двигун: | KOFO 4YT23-20D |
| Потужність двигуна, кВт: | 22/20 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 2,15 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип аспірації: | турбо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 12,5 |
| Об’єм мастила, л: | 5,5 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 5 / 4 / 3 |
| Бак, л: | 100 |
| Альтернатор: | |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д1800×Ш1000×В1250 |
| Вага, кг: | 690 |
Опис:
Генератор дизельний Smart Grid DG-K25 приначений для стабільного електропостачання у разі збоїв мережі або як резервне джерело енергії для підприємств, фермерських господарств, будівельних майданчиків і приватних об'єктів.
Система керування з багатомовним інтерфейсом дає змогу контролювати роботу, стежити за параметрами та вести історію подій. Опціонально можливе під'єднання автоматичного введення резерву (АВР) для повної автономності.
Захисний кожух з оцинкованого металу має вбудований бак на 100 л, глушник і технологічні отвори охолодження. Витрата палива за 75% навантаження становить усього 4 л/год.
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Максимальна потужність | 22 кВт |
| Повна потужність | 25 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KOFO |
| Об'єм двигуна | 2150 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Об'єм паливного бака | 100 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 4 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 690 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | KOFO |
| Потужність | 18 кВт |
- Ціна: 280 436 ₴
