
Мережевий інвертор SUN-80K-G Deye WiFi (80 kW, 3 фази, 4 MPPT)
145 873 ₴
- В наявності
- Код: SUN-80K-G
У нас ви можете придбати обладнання під державні програми: для ОСББ/ЖБК - "СвітлоДім", "5-7-9" - для малого та середнього бізнесу. Більш детальну інформацію уточнюйте у менеджерів за телефоном! Можливе встановлення систем резервного живлення під ключ на об'єктах будь-якої складності!
SUN-80K-G – це новітній мережевий інвертор, який є ефективним приладом для великих або середніх сонячних електростанцій. Цей трифазний пристрій із загальною потужністю 80 кВт призначений для перетворення сонячних енергетичних ресурсів в електроенергію змінного струму сумісну з мережею. Зокрема варто зазначити про вбудований модуль WiFi, який розширює можливості моніторингу, що робить інвертор загалом відмінним вибором для комерційних і промислових систем.
SUN-80K-G виробництва корпорації Deye забезпечує виняткову потужність, завдяки чому він підійде для широкого спектра застосувань. Його можна встановлювати як у невеликих системах, так і повноцінних сонячних фермах або промислових комплексах.
Інвертор має чотири зони MPPT, що дозволяє йому ефективно відстежувати та отримувати максимальну кількість енергії з сонячних панелей, які можуть працювати не в однакових умовах через затінення, або інші фактори. Цей прилад працює в трифазній конфігурації, що дозволяє йому рівномірно розподіляти потужність у мережі, зменшуючи потенційний дисбаланс і забезпечуючи стабільне живлення підключеної електричної системи.
Як мережевий інвертор, SUN-80K-G призначений для постійної роботи з мережею, саме тому цей пристрій може надавати електроенергію в систему безперебійно протягом довгого періоду часу. Унікальні функції, які має цей новітній прилад, дозволяють не тільки максимізувати власне споживання, але й віддавати надлишок енергетичних ресурсів назад в мережу, якщо є така потреба у користувачів.
Однією з головних особливостей SUN-80K-G є вбудований модуль Wi-Fi. Він дозволяє здійснювати віддалений моніторинг і керування інвертором за допомогою спеціального програмного забезпечення та інтернет-порталу. Користувачі можуть легко отримати доступ до даних про виробництво енергії в режимі реального часу, продуктивність системи та діагностику помилок, що дає їм змогу ознайомитися з повною інформацією про виробництво сонячної енергії.
Для підтримки оптимальної продуктивності за різних погодних умов SUN-80K-G обладнаний вдосконаленою системою охолодження, яка ефективно розсіює тепло і запобігає тепловому навантаженню, забезпечуючи тим самим подовження терміну експлуатації та підвищення надійності.
Не можна не сказати про інтуїтивно простий та зрозумілий інтерфейс інвертора, доступний для використання через дисплей. Він дозволяє легко налаштовувати всі важливі параметри, ознайомлюватися з показниками системи та оновлювати програмне забезпечення пристрою.
Мережевий інвертор SUN-80K-G виробництва компанії Deye зі вбудованим модулем WiFi – це сучасне рішення для великомасштабних систем, які надають екологічно нешкідливу електроенергію її володарям. Завдяки високій потужності, унікальним технологіям, функціям безпеки та можливостям віддаленого моніторингу, він є універсальним та якісним вибором для всіх тих, хто хоче використовувати сонячну енергію у великих масштабах.
Обладнання для комплексного рішення по забезпеченню безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору інших конфігурацій під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
Система резервного живлення для бізнесу, автономне енергозабезпечення, резервне живлення під ключ, рішення для підприємств, система з акумуляторами та інвертором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальна потужність | 80000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 98.7 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 575 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 60 кг |
| Системи резервного живлення | |
| Тип | Інвертор |
- Ціна: 145 873 ₴




