
Гібридний інвертор S6-EH3P15K02-NV-YD-L Solis (15kW, 3 фази, 2 MPPT, LV)
119 382 ₴
- В наявності
- Код: S6-EH3P15K02-NV-YD-L
Solis S6-EH3P15K02-NV-YD-L — потужний гібридний інвертор 15 кВт, створений для об’єктів із підвищеним енергоспоживанням: великих приватних будинків, комерційних приміщень, виробничих і складських об’єктів.
Модель забезпечує повну енергетичну автономію, підтримує роботу з акумуляторами та генератором, а також дозволяє масштабувати систему шляхом паралельного підключення до 6 інверторів.
Ключові переваги:
-
Фотоелектричний вхід до 160% від номіналу
-
Високий струм PV — до 21 А, готовність до майбутніх модулів
-
Резервне живлення з подвійною потужністю до 10 секунд
-
Плавне безшовне перемикання (<10 мс)
-
Підтримка трифазного незбалансованого навантаження
-
Інтеграція з генератором
-
Підтримка VPP та інтелектуального керування енергією
-
Повна сумісність з низьковольтними акумуляторами
Основні технічні характеристики:
-
Номінальна потужність: 15 кВт
-
Кількість фаз: 3
-
MPPT: 2
-
Максимальна напруга PV: 1000 В
-
Діапазон MPPT: 200–850 В
-
Максимальний струм заряду/розряду батареї: до 290 А
-
ККД: до 97,5%
-
Резервний вихід: повна номінальна потужність
-
Захист: IP66
-
Робоча температура: –25…+60 °C
-
Комунікації: CAN, RS485, Ethernet, Wi-Fi / 4G (опція)
Обладнання для комплексного рішення по забезпеченню безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору інших конфігурацій під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
Система резервного живлення для бізнесу, автономне енергозабезпечення, резервне живлення під ключ, рішення для підприємств, система з акумуляторами та інвертором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 97.5 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Системи резервного живлення | |
| Тип | Інвертор |
- Ціна: 119 382 ₴




