
Система резервного живлення Smart Grid BESS 80/122 S
2 018 270 ₴
- В наявності
- Код: SG-BESS-80-122
В комплект входить інвертор, 24 акб модулів, 2 стійки та 2 BMS PDU.
Ця система резервного живлення — це не просто обладнання, а комплексне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору інших конфігурацій під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість
- Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
- Робота в парі з дизельним або бензиновим генератором
- Масштабування потужності (додавання акумуляторів / інверторів)
- Адаптація під зростання бізнесу
Як придбати: - через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
Система резервного живлення для бізнесу, автономне енергозабезпечення, резервне живлення під ключ, рішення для підприємств, система з акумуляторами та інвертором.
Системи резервного живлення ТОВ СМАРТ ГРІД, сформованого на базі комплектуючих виробництва
Deye. Збірку, інтеграцію обладнання в єдину систему, налаштування та перевірку працездатності комплекту здійснює ТОВ Смарт Грід.
ТОВ «Смарт Грід» виступає як виробник комплекту (системи) у зборі та системний інтегратор, що забезпечує сумісність компонентів, налаштування роботи системи та готовність обладнання до експлуатації.
Вартість повного комплексу робіт під ключ рахується окремо!
| Номінальна потужність: | 80 кВт |
| Пікова потужність: | 120,000 Вт (10 сек, 1.5x від номіналу) |
| Вихідний струм: | 121.2 A / 115.9 A (Номінальний) |
| Нелінійні спотворення (THD): | < 3% (від номінальної потужності) |
| Асиметрія фаз: | 100% несиметричний вихід на кожну фазу |
| Захист (IP) / Грозозахист: | IP65 / DC Type II, AC Type III |
| Тип акумулятора: | LiFePO4 (LFP) |
| Сумарна ємність: | 122.88 кВт·год |
| Напруга стеку: | 518.4 В ~ 691.2 В (Номінал: 614.4 В) |
| Струм заряду/розряду: | 200 А (Ном.) / 240 А (Макс.) - сумарно для 2 гілок |
| Конфігурація: | 24 × BOS-GPack5.1 + 2 × BMS PDU (Паралельно) |
| Габарити стійки: | 2 стійки, кожна 530 × 602 × 2219 мм (Ш×Г×В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 80000 Вт |
| Системи резервного живлення | |
| Тип | Комплект |
- Ціна: 2 018 270 ₴

