![Генератор дизельний 90 кВА [65 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-90.jpg)
Генератор дизельний 90 кВА [65 кВт ном. потужність]
487 050 ₴
- В наявності
- Код: DG-K90
| Резервна потужність (StandBy): | 90 кВА / 72 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 81 кВА / 65 кВт |
| Двигун: | KOFO MN4105ZLDS |
| Потужність двигуна, кВт: | 72/66 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 4,15 |
| Тип управління: | механічне |
| Тип аспірації: | атмо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 17 |
| Об’єм мастила, л: | 13 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 17 / 13 / 9 |
| Бак, л: | 265 |
| Альтернатор: | c.Stamford |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д2650×Ш1100×В1750 |
| Вага, кг: | 1255 |
Надійне джерело енергії для безперебійної роботи вашого бізнесу та дому
Дизельний генератор DG-К90 — це професійне рішення для резервного та основного електропостачання, що поєднує високу продуктивність, економічність і довговічність
Основні переваги:
-
Потужність 90 кВА (72 кВт) у резервному режимі
-
Основна потужність 81 кВА (65 кВт)
-
Двигун KOFO — це якісні дизельні двигуни, які широко використовуються в генераторах. Вони відомі своєю надійністю, ефективністю та довговічністю, що робить їх популярним вибором для промислових та комерційних застосувань.
-
Альтернатор виготовлено за технологією Stamford із коефіцієнтом потужності cos φ 0.8 є високоякісним аналогом з стабільною вихідною напругою, що важливо для чутливих електронних пристроїв.
-
Електронна система керування з LCD-дисплеєм та журналом подій.
-
Рідинне охолодження для ефективного тепловідведення.
-
Звукоізольований кожух з корозійностійким покриттям забезпечує тривалий термін служби.
-
Можливість додаткових опцій: віддаленого керування через RS485, Ethernet або 4G, вибору кольору, мобільності, конструктивні тощо.
-
Легкість в обслуговуванні: простота конструкції дозволяє швидко виконувати технічне обслуговування.
Доступна комплектація альтернаторами провідних світових брендів Stamford або Leroy-Somer, що застосовуються у промислових, комерційних та інфраструктурних об’єктах!
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 65 кВт |
| Максимальна потужність | 72 кВт |
| Повна потужність | 90 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KOFO |
| Об'єм двигуна | 4150 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Об'єм паливного бака | 265 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 13 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2650 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Вага | 1266 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | KOFO |
| Потужність | 65 кВт |
- Ціна: 487 050 ₴

![Генератор дизельний 90 кВА [65 кВт ном. потужність], фото 2](https://images.prom.ua/6994277332_w159_h159_generator-dizelnij-90.jpg)
![Генератор дизельний 90 кВА [65 кВт ном. потужність], фото 3](https://images.prom.ua/6994277348_w159_h159_generator-dizelnij-90.jpg)