![Генератор дизельний 90 кВА [65 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-90.jpg)
Генератор дизельний 90 кВА [65 кВт ном. потужність]
754 441 ₴
- В наявності
- Код: DG-B90
+380 (67) 109-42-48
Відділ продажу та маркетингуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійне джерело енергії для безперебійної роботи вашого бізнесу та дому
Доступна комплектація альтернаторами провідних світових брендів Stamford або Leroy-Somer, що застосовуються у промислових, комерційних та інфраструктурних об’єктах!
Дизельний генератор DG-B90 — це професійне рішення для резервного та основного електропостачання, що поєднує високу продуктивність, економічність і довговічність
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 66 кВт |
| Максимальна потужність | 72 кВт |
| Повна потужність | 90 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | BAUDOUIN |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2650 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Вага | 1258 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | BAUDOUIN |
| Потужність | 65 кВт |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 441 ₴
