![Генератор дизельний 25 кВА [18 кВт ном. потужність], фото 1](https://images.prom.ua/6997633878_generator-dizelnij-25.jpg)
Генератор дизельний 25 кВА [18 кВт ном. потужність]
457 000 ₴
- Під замовлення
- Код: DG-B25-G
Відправка з 07 травня 2026| Резервна потужність (StandBy): | 25 кВА / 20 кВт |
| Основна потужність (Prime): | 23 кВА / 18 кВт |
| Двигун: | BAUDOUIN |
| Потужність двигуна, кВт: | 25/23 |
| Оберти, об/хв: | 1500 |
| Кількість циліндрів: | 4 |
| Об’єм двигуна, л: | 2,3 |
| Тип управління: | електронне |
| Тип аспірації: | атмо |
| Об’єм охолоджуючої рідини, л: | 8,6 |
| Об’єм мастила, л: | 9,5 |
| Витрати палива (100/75/50%) л/год.: | 6,1 / 4,5 / 3,2 |
| Бак, л: | 125 |
| Альтернатор: | GENERSON |
| Коефіцієнт потужності: | 0.8 |
| Напруга: | 230/400 В (3 фази) |
| КПД, %: | 90 |
| Габарити, мм: | Д2350×Ш1000×В1550 |
| Вага, кг: | 740 |
Надійне джерело енергії для безперебійної роботи вашого бізнесу та дому
Дизельний генератор DG-B25 — це професійне рішення для резервного та основного електропостачання, що поєднує високу продуктивність, економічність і довговічність
Основні переваги:
-
Потужність 25 кВА (20 кВт) у резервному режимі
-
Основна потужність 23 кВА (18 кВт)
-
Двигун BAUDOUIN — це високоякісні дизельні двигуни, які широко використовуються в генераторах. Вони відомі своєю надійністю, ефективністю та довговічністю, що робить їх популярним вибором для промислових та комерційних застосувань
-
Альтернатор GENERSON із коефіцієнтом потужності cos φ 0.8 є високоякісним аналогом з стабільною вихідною напругою, що важливо для чутливих електронних пристроїв
-
Електронна система керування з LCD-дисплеєм та журналом подій
-
Рідинне охолодження для ефективного тепловідведення
-
Звукоізольований кожух з корозійностійким покриттям забезпечує тривалий термін служби.
-
Можливість програмування та управління через USB, RS-232.
-
Додаткових опцій: віддаленого керування через RS485, Ethernet або 4G , вибору кольору, мобільності, *збільшення паливного баку, конструктивні тощо
-
Легкість в обслуговуванні: простота конструкції дозволяє швидко виконувати технічне обслуговування
Опис:
Генератор DG-B25 створений для стабільного електропостачання у разі збоїв мережі або як постійне джерело енергії для підприємств, фермерських господарств, будівельних майданчиків та приватних об’єктів.
Завдяки потужному двигуну BAUDOUIN альтернатору GENERSON дизельний генератор здатний забезпечувати безперебійне живлення у складних умовах експлуатації .
Система керування з багатомовним інтерфейсом дозволяє контролювати роботу, стежити за параметрами та вести історію подій.
Захисний кожух із оцинкованого металу має вбудований бак на 125 л, глушник та технологічні отвори охолодження. Витрата палива при 75% навантаженні становить лише 4,5 л/год.
Доступна комплектація альтернаторами провідних світових брендів Stamford або Leroy-Somer, що застосовуються у промислових, комерційних та інфраструктурних об’єктах!
Дизельний генератор — це ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи об'єкта:
- Бізнес та офіси
- Виробництво та склади
- Магазини, HoReCa
- СТО, медичні та інфраструктурні об’єкти
Надаються послуги:
- монтаж та пусконалагоджувальні роботи, розраховуються окремо — залежно від умов об’єкта.
- підбору обладнання під конкретне навантаження та ТЗ
- інженерний супровід та консультації
Масштабування та гнучкість: Можливість інтеграції з СЕС (сонячними електростанціями)
Як придбати:
- через прямий договір
- Через систему Prozorro
- Через кредитні та державні програми фінансування
Залиште нам заявку — і ми Вам:
- підберемо рішення під ваші задачі
- підготуємо комерційну пропозицію
- надамо необхідний пакет документів
- надаємо рекомендації щодо формування технічного завдання з урахуванням реальних потреб об’єкта та ринкових рішень
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Grid |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Максимальна потужність | 20 кВт |
| Повна потужність | 25 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Передстартовий підігрів | Так |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | BAUDOUIN |
| Об'єм двигуна | 2300 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 9.5 л |
| Об'єм паливного бака | 125 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Споживання палива | 6.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2350 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 740 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Передпускове підігрівання | Так |
| Двигун | BAUDOUIN |
| Потужність | 18 кВт |
- Ціна: 457 000 ₴
